Vzkazy, aktuality, novinky

Výsledky Suchý slalom Kožichovice

Výsledky Suchý slalom Kožichovice

14.9.2019

Na start XVI. ročníku Suchého slalomu, který se konal v Kožichovicích, se postavilo celkem 103 závodníků. Letošnímu závodu opět přálo pěkné počasí, které napomohlo ke skvělým výkonům našich závodníků. Všem závodníkům blahopřejem za skvělé výkony a parádní vstup do nadcházející sezóny.

Výsledky zde

více info
39.ročník Velikonoční vajíčko

39.ročník Velikonoční vajíčko

Praděd Ovčárna - 21.4.2019

V neděli 21.dubna 2019 se ve Ski areálu Figura na Pradědu konal již 39.ročník lyžařského závod v obřím slalomu Velikonoční vajíčko a 5. ročník Jesenického poháru, který byl jeho součástí. Na start posledního závodu letošní sezóny se postavili naši dva závodnící. Anička Mikaela Kremláčková obsadila ve velké konkurenci krásné 3. místo. Její bratr Pavel si dojel na závěr letošní úspěšné sezóny pro 2. místo v Jesenickém poháru

Děkujeme našim závodníkům za výbroné výkony a krásnou tečku za uplynulou sezónu.

SKI Třebíč

více info
Celkové vyhlášení Sporten cupu 2018/2019

Celkové vyhlášení Sporten cupu 2018/2019

Velké Meziříčí 16.3.2019

V sobotu 16.3.2019 se ve Velkém Meziříčí uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků Lyžařského a Alpského poháru Vysočiny. Letos se série závodů konala pod hlavičkou Sporten cup, jelikož firma Sporten byla hlavním sponzorem celého ročníku. Lyže Sporten byly také hlavní cenou v žákovských kategoriích. Z našich lyžařů se v kategorii přípravky nejlépe dařilo Aničce Mikaele Kremláčkové, která se umístila na celkovém 2. místě. Na pěkném 15. místě se umístila Natálie Poláková.  Ella Kopřivová, která startovala první rok v silně obsazené kategorii přípravka, se umístila na slušném 24. místě.

Dařilo se ale i ostatním lyžařům, Sebastian Hlouch získal 4. místo místo v přípravce, hned za ním na 5. místě Vítek Chodur a na 17. místě Tobias Tůma. Kryštof Hlouch obsadil v kategorii předžáci 6. místo.  V kategorii Family si stříbrnou medaili za 2. místo odvezli Marek a Sebastian Hlouchovi a bronz brali Pavel a Anička Kremláčkovi. Na 17. místo doklouzali kluci Oliver a Pavel Vostalovi.

V kategorii starších žáků obsadil celkové 2. místo Pavel Kremláček, který se nemohl z důvodu startů v sérii republikových závodů, zúčastnit všech závodů. V kategorii dosplěých se umístili  naši nejstarší závodníci a členové  Ondra Fukas  na 5. a Matěj Petráněk na 8. příčce. Ondrovi se podařilo dokonce vyhrát silně obsazný závod v Hlinsku s absultně nejrychlejším časem závodu 23,31s.

Všem závodníkům gratulujeme

SKI Třebíč

výsledky SportenCUP

více info
Mistroství ČR Žactva - Český pohár Nokian Tyres

Mistroství ČR Žactva - Český pohár Nokian Tyres

leden - březen 2019

V letošní sezóně 2018/19 jsme se zúčasntili Českého poháru Nokian Tyres v alpském lyžování žáků, které se zároveň jelo i jako Mistrovství ČR. Náš kraj Vysočina se vydal reprezentovat i nejlepší závodník našeho třebíčského klubu Pavel Kremláček. Je třeba zdůraznit, že tyto závody může absolvovat pouze prvních 50 závodníků z ČR dané kategorie, dle dosažených výsledků z předešlých kvalifikačních závodů.

Prvními RKZ pro Pavla byly v Albrechticích v Jizerských horách, kde si ve slalomu s 56 bránami dojel pro 17.místo z celkového počtu 52 závodníků. Vyřazovací závod a obří slalom v 2. kole nedokočil. Výsledkem bylo jen rozřízlé koleno o hranu lyže.

16. - 18.2.2019 se konaly další závody Českého poháru tentokrát v Koutech nad Desnou. Třídenní maraton závodů byl zakončen discíplínou Super obřím slalomem, kde autorem tratě byl Tomáš Bank. Tento SG bylo pro Pavla prvním ostrým závodem v jeho kariéře a na začátek si nevedl vůbec špatně a trať s 22 bránami dokončil na 34. místě.  video: SL, GS 1, GS 2, SG

Noční přesun z Nového Města na Moravě ihned po odjetí OS LPV na předposlední sérii závodů, která se konala 3.- 5.3.2019 v Bílé v Beskydech, neměl vliv na další pěkný výsledek v podobě 17. místa ve slalomu. video: SL 1 SL 2 Dobře rozjetý obří slalom bohužel díky vnitřní lyži a pádu nedokončil. video: OS 1  Závodu v SG nepřálo tepléjší počasí a sluníčko a byl pro bezepčnost závodníků zrušen.

Závodní sezónu zakončil Pavel Kremláček posledním RKZ na Stohu ve Špindlerově Mlýně, konané jako Mistroství republiky žáků, skvělým 18. místem ve slalomu. video SL1 SL2 Závodní sezóna 2018/2019 skončila pro Pavla výrazným posunem v jeho závodní kariéře.

Tímto také děkujeme za spolupráci teamu Záhrobský racing, který nám poskytl trenérskou podporu a zázemí během všech závodů.

P.K.

více info
ÚKZ Karolínka - Mistrovství Moravy

ÚKZ Karolínka - Mistrovství Moravy

Karolínka 12.1. - 13.1.2019

O víkendu 12.1.-13.1.2019 jsme absolvovali první ÚKZ ve sněhem zapadané Karolince  Sobotní slalom zajel skvěle Pavel Kremláček, který především v druhém kole zabojoval a skončil na výborném 7. místě. Nedělní obřák se jel se zpožděním kvůli obrovské nadílce sněhu, která do rána v Karolince napadla a dokonce se uvažovalo, že se závod úplně zruší. I přesto Pavel zajel i v neděli výborný výsledek a skončil tak na 13. místě.

P.K.

více info
XXVI. ročník Běh Matyáše Žďárského

XXVI. ročník Běh Matyáše Žďárského

8.9.2018

Na start Běhu Matyáše Žďárského, který se uskutečnil v sobotu 8. září 2018 v Kožichovicích, se postavilo 126 závodníků. Tradičně byly nejsilněji obsazeny kategorie dětí.

Výsledkovou listinu najdete zde

více info

Oficiální celkové výsledky XIV. LPV a IV. APV

3.4.2017

Oficiální celkové výsledky XIV. LPV a IV. APV 2016/17

výsledky ke stažení zde LPV 2016/17    APV 2016/17

více info
XVII. Pohár Jaroslava drápely - ÚKZ a přebor Kraje Vysočina - Výsledky

XVII. Pohár Jaroslava drápely - ÚKZ a přebor Kraje Vysočina - Výsledky

Karlov pod Pradědem 11. - 12.3.2017

O víkendu 11. - 12.3. se ve Ski areálu Klobouk v Karlově pod Pradědem uskutečnily závody ÚKZ v SL a OSL. Tyto závody se konaly jako memoriál Jaroslava Drápely, velkomeziříčského rodáka, lyžaře a člena reprezentačního družstva olympijských nadějí ČR 2002. Zároveň také byly tyto závody vyhlášeny jako přebory kraje Vysočina.

První den byl na pořadu OSL, ve kterém si Pavel na tvrdém podkladu a perfektně připravené červené FIS sjezdovce dojel pro páte místo v kategorii ml. žáku. V neděli se jel na stejném svahu 2 kolový slalom, který se v prvním kole  skládal z 44 bran a v druhém o čtyři méně.  Po prvním kole se Pavel umístil na krásném druhém místě. Do druhého kola pak nasutpoval v opačném pořadí a svou téměř bezchybnou jízdou si dojel pro první místo. Což je letošní nejlepší výsledek v ÚKZ ml. žactva.

Zároveň se stal na prvním místě přeborníkem kraje Vysočina pro rok 2017  jak v slalomu tak i v  obřím slalomu.

Gratulujeme k prefektnímu výsledku na závěr sezóny a přejeme hodně štestí a úspěchu do příští sezóny, která zároveň přinese i zimní olympiádu dětí a mladeže 2018.


SKI Třebíč

více info
IV. závod LPV a APV  Harusův kopec

IV. závod LPV a APV Harusův kopec

Nové Město na Moravě 8.3.2017

Ve středu  8.března 2017 se na sjezdovce ve SKI areálu na Harusově kopci konal předposlední lyžařský závod v obřím slalomu LPV a APV 2016/17. Na jeho start se postavilo 12 našich závodníků z celkových 154.

Z medailových pozic obsadili naši závodníci  1 první místo,  1 stříbrné, jedno páté, osmé, desáté, jedenácté, čtrnácté a sedmnácté.

Vítek Chodur si svoji pěknou jízdou dojel i pro celkové prvenství v LPV 2016/17 v kategorii myšáků.

Zbylá 1/3 závodníků závod nedkončila. Osudovou pro všechny byla jedna a ta samá červená brána. Adam Krotký po pěkném začátku vylétl mimo trať, kde opět jedním ze svých hrozivých pádů doslova poslal k zemi brankového rozhodčího. To rodinná dvojice Matyáš a Martin Maňáskovi  se zřejmě před startem domluvili a svůj závod v této červené bráně předčasně ukončili. Poslední z této čtveřice byla Adéla Vávrová, kterou také červená brána poslala mimo trať. Na štěstí se nikomu nic nestalo

Celkové výsledky naleznete zde

Děkujeme všem závodníkům za jejich výkony.

SKI Třebíč

více info
Výsledky III. závod LPV a APV Fajtův kopec 2017

Výsledky III. závod LPV a APV Fajtův kopec 2017

5.3.2017

V neděli 5.března 2017 se na sjezdovce ve SKI areálu na Fajtově kopci konal další lyžařský závod v obřím slalomu LPV a APV 2016/17. Na jeho start se postavilo 194 závodníků.

Z medailových pozic obsadili naši závodníci  2 první místa,  1 stříbrné, 2 bronzové, 2 pátá, jedno osmé a jedno jedenácté. Zbytek závodníků se umístil v druhé polovině výsledkové lsitiny.

Bohužel Adam Krotký po výborném začátku nedokončil. Jeho hrozivě vypadající pád mu nedovolil protnout cílovou fotobuňku.

Celkové výsledky naleznete zde

Děkujeme všem závodníkům za jejich skvělé výkony.

SKI Třebíč

více info
Třebíč
město Třebíč finančně
podporuje SK SKI Třebíč
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet
SKISPORT Drápela | Svaz lyžařů České republiky | Lyžařský areál JALOVEC | KSL Vysočina