Vzkazy, aktuality, novinky

Mistroství ČR Žactva - Český pohár Nokian Tyres

Mistroství ČR Žactva - Český pohár Nokian Tyres

leden - březen 2019

V letošní sezóně 2018/19 jsme se zúčasntili Českého poháru Nokian Tyres v alpském lyžování žáků, které se zároveň jelo i jako Mistrovství ČR. Náš kraj Vysočina se vydal reprezentovat i nejlepší závodník našeho třebíčského klubu Pavel Kremláček. Je třeba zdůraznit, že tyto závody může absolvovat pouze prvních 50 závodníků z ČR dané kategorie, dle dosažených výsledků z předešlých kvalifikačních závodů.

Prvními RKZ pro Pavla byly v Albrechticích v Jizerských horách, kde si ve slalomu s 56 bránami dojel pro 17.místo z celkového počtu 52 závodníků. Vyřazovací závod a obří slalom v 2. kole nedokočil. Výsledkem bylo jen rozřízlé koleno o hranu lyže.

16. - 18.2.2019 se konaly další závody Českého poháru tentokrát v Koutech nad Desnou. Třídenní maraton závodů byl zakončen discíplínou Super obřím slalomem, kde autorem tratě byl Tomáš Bank. Tento SG bylo pro Pavla prvním ostrým závodem v jeho kariéře a na začátek si nevedl vůbec špatně a trať s 22 bránami dokončil na 34. místě.  video: SL, GS 1, GS 2, SG

Noční přesun z Nového Města na Moravě ihned po odjetí OS LPV na předposlední sérii závodů, která se konala 3.- 5.3.2019 v Bílé v Beskydech, neměl vliv na další pěkný výsledek v podobě 17. místa ve slalomu. video: SL 1 SL 2 Dobře rozjetý obří slalom bohužel díky vnitřní lyži a pádu nedokončil. video: OS 1  Závodu v SG nepřálo tepléjší počasí a sluníčko a byl pro bezepčnost závodníků zrušen.

Závodní sezónu zakončil Pavel Kremláček posledním RKZ na Stohu ve Špindlerově Mlýně, konané jako Mistroství republiky žáků, skvělým 18. místem ve slalomu. video SL1 SL2 Závodní sezóna 2018/2019 skončila pro Pavla výrazným posunem v jeho závodní kariéře.

Tímto také děkujeme za spolupráci teamu Záhrobský racing, který nám poskytl trenérskou podporu a zázemí během všech závodů.

P.K.

Fotogalerie

<< zpět

Třebíč
město Třebíč finančně
podporuje SK SKI Třebíč
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet
SKISPORT Drápela | Svaz lyžařů České republiky | Lyžařský areál JALOVEC