Vzkazy, aktuality, novinky

Celkové vyhlášení Sporten cupu 2018/2019

Velké Meziříčí 16.3.2019

V sobotu 16.3.2019 se ve Velkém Meziříčí uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků Lyžařského a Alpského poháru Vysočiny. Letos se série závodů konala pod hlavičkou Sporten cup, jelikož firma Sporten byla hlavním sponzorem celého ročníku. Lyže Sporten byly také hlavní cenou v žákovských kategoriích. Z našich lyžařů se v kategorii přípravky nejlépe dařilo Aničce Mikaele Kremláčkové, která se umístila na celkovém 2. místě. Na pěkném 15. místě se umístila Natálie Poláková.  Ella Kopřivová, která startovala první rok v silně obsazené kategorii přípravka, se umístila na slušném 24. místě.

Dařilo se ale i ostatním lyžařům, Sebastian Hlouch získal 4. místo místo v přípravce, hned za ním na 5. místě Vítek Chodur a na 17. místě Tobias Tůma. Kryštof Hlouch obsadil v kategorii předžáci 6. místo.  V kategorii Family si stříbrnou medaili za 2. místo odvezli Marek a Sebastian Hlouchovi a bronz brali Pavel a Anička Kremláčkovi. Na 17. místo doklouzali kluci Oliver a Pavel Vostalovi.

V kategorii starších žáků obsadil celkové 2. místo Pavel Kremláček, který se nemohl z důvodu startů v sérii republikových závodů, zúčastnit všech závodů. V kategorii dosplěých se umístili  naši nejstarší závodníci a členové  Ondra Fukas  na 5. a Matěj Petráněk na 8. příčce. Ondrovi se podařilo dokonce vyhrát silně obsazný závod v Hlinsku s absultně nejrychlejším časem závodu 23,31s.