Vzkazy, aktuality, novinky

XVII. Pohár Jaroslava drápely - ÚKZ a přebor Kraje Vysočina - Výsledky

XVII. Pohár Jaroslava drápely - ÚKZ a přebor Kraje Vysočina - Výsledky

Karlov pod Pradědem 11. - 12.3.2017

O víkendu 11. - 12.3. se ve Ski areálu Klobouk v Karlově pod Pradědem uskutečnily závody ÚKZ v SL a OSL. Tyto závody se konaly jako memoriál Jaroslava Drápely, velkomeziříčského rodáka, lyžaře a člena reprezentačního družstva olympijských nadějí ČR 2002. Zároveň také byly tyto závody vyhlášeny jako přebory kraje Vysočina.

První den byl na pořadu OSL, ve kterém si Pavel na tvrdém podkladu a perfektně připravené červené FIS sjezdovce dojel pro páte místo v kategorii ml. žáku. V neděli se jel na stejném svahu 2 kolový slalom, který se v prvním kole  skládal z 44 bran a v druhém o čtyři méně.  Po prvním kole se Pavel umístil na krásném druhém místě. Do druhého kola pak nasutpoval v opačném pořadí a svou téměř bezchybnou jízdou si dojel pro první místo. Což je letošní nejlepší výsledek v ÚKZ ml. žactva.

Zároveň se stal na prvním místě přeborníkem kraje Vysočina pro rok 2017  jak v slalomu tak i v  obřím slalomu.

Gratulujeme k prefektnímu výsledku na závěr sezóny a přejeme hodně štestí a úspěchu do příští sezóny, která zároveň přinese i zimní olympiádu dětí a mladeže 2018.


SKI Třebíč

více info
IV. závod LPV a APV  Harusův kopec

IV. závod LPV a APV Harusův kopec

Nové Město na Moravě 8.3.2017

Ve středu  8.března 2017 se na sjezdovce ve SKI areálu na Harusově kopci konal předposlední lyžařský závod v obřím slalomu LPV a APV 2016/17. Na jeho start se postavilo 12 našich závodníků z celkových 154.

Z medailových pozic obsadili naši závodníci  1 první místo,  1 stříbrné, jedno páté, osmé, desáté, jedenácté, čtrnácté a sedmnácté.

Vítek Chodur si svoji pěknou jízdou dojel i pro celkové prvenství v LPV 2016/17 v kategorii myšáků.

Zbylá 1/3 závodníků závod nedkončila. Osudovou pro všechny byla jedna a ta samá červená brána. Adam Krotký po pěkném začátku vylétl mimo trať, kde opět jedním ze svých hrozivých pádů doslova poslal k zemi brankového rozhodčího. To rodinná dvojice Matyáš a Martin Maňáskovi  se zřejmě před startem domluvili a svůj závod v této červené bráně předčasně ukončili. Poslední z této čtveřice byla Adéla Vávrová, kterou také červená brána poslala mimo trať. Na štěstí se nikomu nic nestalo

Celkové výsledky naleznete zde

Děkujeme všem závodníkům za jejich výkony.

SKI Třebíč

více info
Výsledky III. závod LPV a APV Fajtův kopec 2017

Výsledky III. závod LPV a APV Fajtův kopec 2017

5.3.2017

V neděli 5.března 2017 se na sjezdovce ve SKI areálu na Fajtově kopci konal další lyžařský závod v obřím slalomu LPV a APV 2016/17. Na jeho start se postavilo 194 závodníků.

Z medailových pozic obsadili naši závodníci  2 první místa,  1 stříbrné, 2 bronzové, 2 pátá, jedno osmé a jedno jedenácté. Zbytek závodníků se umístil v druhé polovině výsledkové lsitiny.

Bohužel Adam Krotký po výborném začátku nedokončil. Jeho hrozivě vypadající pád mu nedovolil protnout cílovou fotobuňku.

Celkové výsledky naleznete zde

Děkujeme všem závodníkům za jejich skvělé výkony.

SKI Třebíč

více info
Memoriál Františka Horáčka Hlinsko - Výsledky

Memoriál Františka Horáčka Hlinsko - Výsledky

Hlinsko 26.2.2017

V neděli 26.února2017 se na sjezdovce v Hlinsku konal další lyžařský závod v obřím slalomu Memoriál Františka Horáčka, který je součástí LPV a APV 2016/17. Na jeho start se postavilo 197 závodníků.

Z medailových pozic obsadili naši závodníci  2 první místa,  1 bramborové, 2 šesté pozice a jendu sedmou. Zbytek závodníků se umístil v druhé polovině výsledkové lsitiny.

Celkové výsledky naleznete zde

Děkujeme všem závodníkům za jejich skvělé výkony ve velice náročné trati, která zejména pro nejmenší závodníky byla velkou výzvou.

SKI Třebíč

více info

Mathias Zdarsky CUP Jalovec - Výsledky

Jalovec neděle 8.1.2017

V neděli 8.ledna 2017 se na Jalovci konal lyžařský závod v obřím slalomu Memoriál Mathiase Zdarského, který je tradičně součástí LPV a APV 2016/17. Na jeho start se postavilo 129 závodníků.

Z medailových pozic obsadili naši závodníci  2 první místa,  1 stříbrné a 3 bronzové.

Celkové výsledky naleznete zde

Děkujeme všem závodníkům za jejich skvělé výkony

SKI Třebíč a SHS Třebíč

více info

XIII. ročník Suchý slalom Jalovec

11.9.2016

Na start XIII. ročníku Suchého slalomu Jalovec, který se konal v neděli 11.9.2016, se za krásného, slunného a parného dne postavilo na start celkem 64 závodníků. V nejmladší kategorii Myšaci dívky se na výborném  1. místě  umístila Ella Kopřivová a na 4. místě Alice Johnová. V chlapcích se pak  na 2. místě umístil Vitek Chodur. V kategorii přípravka dívky se na 3.místě umistila Anička Lindsey Kremláčková a na 7. pozici Leuška Maňásková.  Našim jediným zástupcem v kategorii předžactvo chlapci byl  Matyáš Maňásek, který se umístil na krásném druhém místě.  Pavel Kremláček,který tento rok poprvé startuje v kategorii mladšího žactva, opět potvrdil svoji výbornou výkonnost a zaslouženě obsadil první příčku. Adam Daniel Krotký si po výborném výkonu doběhl pro 6. příčku. V mladších žákyních jsme měli pouze jednu závodnici Barboru Johnovou, která  se umístila na 5.místě. Těsným náskokem jedné setiny se na prvním místě v kategorii starších žákyň umístila Adéla Vávrová. V kategorii dospělých ženy se na 2. místě umístila Karolína Vávrová a v mužích si   skvěle vedl Ondra Fukas, který si v silné konkurenci doběhl pro vítězství.

I přes velmi parný den odvedli všichni naši závodníci skvělé výkony a za to jim patří obrovská pochvala.

 

Výsledková listina zde


                       

více info

XXIV. ročník Běh Matyáše Žďárského

10.9.2016

Na start XXIV.roč. Běhu Matyáše Žďárského se postavilo 109 závodníků.  Za náš klub startovalo 5 závodníků. V nejmladší kategorii myšáci se na prvním místě umístil s velkým náskokem Vítek Chodur,kdy trať dlouhou 600m zdolal za 2min 22sekund. V dívkách si při své premiéře doběhla pro druhé místo Ella Kopřivová. Jako nejmladší v  kategorii přípravky dívky se těsně pod stupni vítězů umístila Anička Lindsey Kremláčková, kdy ji na třetí o dva roky starší závodnici scházely 3 sekundy. Pavel Kremláček se umístil v kategorii ml. žáků  na druhém místě, kdy svedl krásný boj o první místo s Petrem Vokounem na kterého mu schazely 1,4sekundy. Sestry Adelá a Karolína Vávrovy si doběhly shodně pro druhá místa. Adéla brala stříbro ve starších žákýních a Karolína v juniorkách.


Blahopřejeme za skvělé výsledky.


Výsledky zde

více info

Podzimní závody LPV a APV 2016/17

vloženo 17.8.2016

Važení sportovní přátelé,

   v sekci kalendář akci nalznete aktuální podzimní termínový kalendář LPV a APV 2016/17.

Propozice k jednotlivým závodům budou postupně doplňovány.


Link: Kalendář


Pavel Kremláček
více info
Třebíč
město Třebíč finančně
podporuje SK SKI Třebíč
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet
SKISPORT Drápela | Svaz lyžařů České republiky | Lyžařský areál JALOVEC